Series
Ratings
44
The K2Rated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
East of EdenRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5