Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 2.0
Go Back CoupleRated ★ 1.0
One PieceRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5