Titles you rated
The Devil's PathRated ★ 3.5- The Poem of the Wind and the TreesRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam F91Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam III: Encounters in SpaceRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam II: Soldiers of SorrowRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: Char's CounterattackRated ★ 5.0
MonsterzRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
On Your MarkRated ★ 5.0
Song for MarionRated ★ 3.5
Chicken with PlumsRated ★ 4.5
OutrageRated ★ 4.0- Beyond The YearsRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
SignsRated ★ 2.5
IrreversibleRated ★ 3.5