Movies
Ratings
682
Women on the Verge of a Nervous BreakdownRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 4.0
- Telephone BoothRated ★ 3.5
- ADA-DanceRated ★ 3.0
- Bad BloodRated ★ 2.0
Cleo from 5 to 7Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
IkiruRated ★ 3.0
Pierrot le FouRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0