Movies
Ratings
365
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
ShameRated ★ 5.0
Nobody Sleeps in the Woods TonightRated ★ 0.5
A Trip to the MoonRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
The DiscoveryRated ★ 3.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 3.5
RockyRated ★ 4.0
DreamcatcherRated ★ 5.0
MayonnaiseRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
PreciousRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5