Titles you rated
The SubstanceRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
BlesserRated ★ 4.0- Highway FamilyRated ★ 2.5
Drowning LoveRated ★ 0.5
Good NewsRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Woman Is the Future of ManRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Killer Klowns from Outer SpaceRated ★ 3.0
Lesson of the EvilRated ★ 1.0
AuditionRated ★ 2.0
Safe WordRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
MY HEART IS GOING TO EXPLODE!Rated ★ 1.5