Series
Ratings
25
Akiba Maid WarRated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Gal & DinoRated ★ 3.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 0.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Bloom Into YouRated ★ 1.0
히나마츠리Rated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0