Movies
Ratings
812
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 2.5
The PiperRated ★ 2.0
Burn the Stage: The MovieRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Late SpringRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Dark PhoenixRated ★ 2.5
MontageRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 1.0
Time RenegadesRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5