Series
Ratings
152
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
The King in LoveRated ★ 2.0
2 Broke GirlsRated ★ 3.5- 2 Broke GirlsRated ★ 4.5
2 Broke GirlsRated ★ 4.0- 2 Broke GirlsRated ★ 3.5
- 2 Broke GirlsRated ★ 4.0
- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 3.5