Series
Ratings
219
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 2.0- Chewing GumRated ★ 5.0
- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 2.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.5