Movies
Ratings
70
2012Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0