Series
Ratings
41
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.5