Titles you rated
Tokyo!Rated ★ 3.0
HerRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 2.5
GyeongjuRated ★ 3.0
The Power of Kangwon ProvinceRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Pauline at the BeachRated ★ 2.5
The Ballad of NarayamaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0