Movies
Ratings
184
The Turin HorseRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.0
The White RibbonRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Shotgun StoriesRated ★ 4.0
Take ShelterRated ★ 4.5
Midnight SpecialRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Hot FuzzRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
The BeachRated ★ 4.0
Steve JobsRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0