Titles you rated
Lethal Weapon 3Rated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The River WildRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 1.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.0
He's on DutyRated ★ 1.0
X-MenRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
What Happens in VegasRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 1.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0