Movies
Ratings
315
The WrestlerRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Enter the DragonRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Insadong ScandalRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0