Titles you rated
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Meet the In-LawsRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0