Movies
Ratings
127
Les MisérablesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Lord of the FliesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
My Wife Is 18Rated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.0
Tinker BellRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Jekyll & Hyde: The MusicalRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Imagine Me & YouRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0