Titles you rated
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
After LifeRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5