Titles you rated
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: IntrigueRated ★ 5.0- NieR:Automata Ver1.1a part2Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
NieR:Automata Ver1.1aRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5