Titles you rated
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Mood of the DayRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5