Titles you rated
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5- BakumanRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 1.0