Movies
Ratings
20
SicarioRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0