Titles you rated
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
LostRated ★ 4.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 4.5
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.0
Love and AmbitionRated ★ 4.5- The LandRated ★ 4.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Glass SlippersRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
Yellow BootsRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 2.0
LoversRated ★ 3.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5
Conspiracy in the CourtRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 1.5