Movies
Ratings
338- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 3.0
Underworld: Blood WarsRated ★ 1.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
Saw 3DRated ★ 4.0
Are You Scared?Rated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Big StanRated ★ 2.5
Saw IVRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 1.5
The Great WallRated ★ 0.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 1.0
Tomb RaiderRated ★ 0.5