Movies
Ratings
1104
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 1.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant MayhemRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Lost in the StarsRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
PulseRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5