Series
Ratings
29
New HeartRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.0