Movies
Ratings
123
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0