Titles you rated
OnceRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5