Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0