Titles you rated
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
WongyeongRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The WhirlwindRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Crash Course in RomanceRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0