Movies
Ratings
210
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
ReboundRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 4.5
Mission: PossibleRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
SullyRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 1.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5