Titles you rated
Liar GameRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 2.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 4.0
Mrs. CopRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High KickRated ★ 2.5
IRISRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 3.5
BloodRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0