Titles you rated
DemolitionRated ★ 4.0
The FallRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Richard JewellRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.0
eXistenZRated ★ 4.0
SpiderRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 5.0
CryptozooRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0