Series
Ratings
227
ShōgunRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 1.0
Creature CommandosRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Doom PatrolRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 5.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 1.5