Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
ThorRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0