Titles you rated
LolitaRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Stuart LittleRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Factory GirlRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 4.5
My Week with MarilynRated ★ 4.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5