Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Steal My HeartRated ★ 4.0