Movies
Ratings
50
The Face ReaderRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0