Titles you rated
The AvengersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Drunken MasterRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 2.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 1.5