Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Wise and FoolishRated ★ 2.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 3.5- London HeartsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Binta!Rated ★ 4.0
- 유산쟁족Rated ★ 3.0
Love SongRated ★ 2.5
Please Love The Useless MeRated ★ 4.5
It's Not That I Can't Get Married, I Just Don't Do ItRated ★ 4.0
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 4.0- The Treasure IslandRated ★ 3.5
Say You Love MeRated ★ 3.5- Juliet's ManRated ★ 3.5
Switch Girl!! Season 1Rated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5