Titles you rated
Summer WarsRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
BlindRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.5