Movies
Ratings
20
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0