Titles you rated
Love and MonstersRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 1.0
Love UntangledRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Paddington in PeruRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0