Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
LivingRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
District 9Rated ★ 2.5
In BrugesRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 1.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 3.5