Series
Ratings
39
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
StrangerRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0