Series
Ratings
48
Beethoven VirusRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Zettai KareshiRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.5
BonesRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 4.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5