Movies
Ratings
134
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
ChawRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
RedRated ★ 3.5
SaltRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0