Series
Ratings
19
BigRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0