Movies
Ratings
470
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
Color Out of SpaceRated ★ 4.0
The 5th KindRated ★ 2.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
InspirationRated ★ 0.5
We Bought a ZooRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 4.5
MoonRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5